Kondycja wody w basenie ma bardzo duże znaczenie w odniesieniu do komfortu w momencie korzystania z basenu. Aby wszystkie parametry wody posiadały odpowiednią wartość potrzebne jest współgranie wielu urządzeń jednocześnie dlatego proponujemy Państwu okresowy serwis basenu.

1. Serwis basenu prywatnego.
Basen w domu prywatny to miejsce szczególne ponieważ spełnia rolę nie tylko rekreacyjną ale także dekoracyjną. Basen pozostawiony bez należytej uwagi szybko zmieni się w miejsce do którego niechętnie się wchodzi nie mówiąc o pływaniu. Glony,  zasadowa woda, pływające zanieczyszczenia, osady to tylko niektóre z problemów z jakimi trzeba się zmierzyć przy pielęgnowaniu wody w basenie. Pomimo pozornie prostych instalacji, często pojawia się problem z synchronizowaniem urządzeń co prowadzi w efekcie do kłopotów z wodą. Regularny serwis wraz z dostawą odpowiednich środków chemicznych zapewni wodę przejrzystą, czystą i o odpowiednich parametrach.

2. Serwis basenu hotelowego.
Basen w hotelu to cel praktycznie każdego właściciela obiektu. Podwyższa on rangę hotelu, sprawia że klienci chętniej wybierają ofertę jego ofertę i częściej do niego powracają. Ale basen w hotelu to także duża odpowiedzialność za jakość wody, za zdrowie użytkowników oraz poziom ich zadowolenia. W związku z tym niezbędny jest okresowy przegląd wszystkich urządzeń, kalibracja komputera kontrolno-pomiarowego oraz zadbanie o to by nie zabrakło odpowiedniej chemii w basenie.  Instalacja basenu hotelowego potrafi być pokaźnych rozmiarów dlatego potrzebne jest odpowiednie doświadczenie i rozeznanie w technologii basenowej. W związku z tym pragniemy zaprosić Państwa do współpracy właśnie w kwestii okresowych serwisów.

3. Serwis basenu publicznego.
Instalacje w basenach publicznych z reguły są bardzo rozbudowane, oparte na filtrach dużej średnicy i pompach dużej wydajności dlatego doświadczenie oraz obycie w temacie serwisu basenu są niezbędnym elementem dla utrzymania wody w prawidłowych parametrach. Zaostrzające się przepisy oraz troska o bezpieczeństwo użytkowników basenów publicznych to podstawowe kryteria, którymi kierują się zarządzający obiektem ale trzeba także pamiętać, że woda o odpowiednim pH oraz o odpowiedniej zawartości chloru lub tlenu to dłuższa żywotność urządzeń i całego wyposażenia niecki basenowej.

 

 

Dodaj komentarz